Aktuality

VYKURUJTE ÚSPORNE

  Začína sa vykurovacie obdobie a s ním aj večná otázka : ako na vykurovaní ušetriť a pritom mať doma komfortnú teplotu? Prečítajte si pár rád, ako si aj počas zimy vychutnať teplo domova a pritom sa nezruinovať.  

Čítať viac

Ako sa pripraviť na vykurovaciu sezónu

  Vykurovacie obdobie oficiálne začína už 1. septembra, avšak teplé radiátory môžete pocítiť až po tom, ako teplota dva dni po sebe klesne pod 13°C  . Práve teraz je najvyšší čas na finálnu revíziu a rýchlu údržbu svojich radiátorov! Na čo by ste si mali dať pozor? „Najčastejšími problémami pri vykurovacom systéme, s ktorými sa v praxi stretávam, je nedokončená alebo technicky nesprávne vykonaná výmena radiátorov.

Čítať viac

OLO SPRAVODAJ

Prikladáme  Vám  informácie zo sveta  OLO  v  Bratislave - formou OLO SPRAVODAJA. - ako správne triediť odpad - kam  z odpadom  - ako vyhadzovať dopad  a iné ... 

Čítať viac

Harmonogram velkokap.kontajnery od od 27.8.2019 - 26.9.2019

Prikladáme harmonogram velkokapacitných kontajnerov obdobie od 27.8.2019 - 26.9.2019 Kontajnery pristavuje spoločnosť: FCC Slovensko, s.r.o. Odvoz kontajnerov sa bude vykonávať nasledujúci pracovný deň od 10:00 hod., bez ohľadu na naplnenosť kontajnera.   

Čítať viac